Uspešno završen drugi ciklus ” Expert2Mentors ” trening programa na FON-u!

Istraživačko-razvojni centar je u periodu od 12. maja do 2. juna 2023. godine uspešno organizovao drugi ciklus ”Expert2Mentors” trening programa za nastavnike i saradnike šest fakulteta Univerziteta u Beogradu, sa ciljem unapređenja mentorskih veština za rad sa studentskim startap timovima.

Kroz četiri ekspertske sesije i osam tematskih celina, sa nastavnicima su radili eksperti iz domaćih i stranih startap ekosistema, među kojima su Lazar Stojković, Bojan Popić, Mihajlo Popesku, Đorđe Filipović, Adam Kovač, Nikola Marković, Dane Atanasković i Katarina Pavlović.

Trening program deo je projekta ”Preduzmi ideju” koji FON realizuje sa ”Digitalna Srbija” i partnerskim organizacijama iz startap ekosistema, a uz podršku ”USAID Serbia“.

U nastavku “Preduzmi ideju” projektnih aktivnosti biće organizovan novi (treći) ciklus ”Route2Lanch”startap mentorskog programa za studentske timove sa Univerziteta u Beogradu u okviru kojeg će nastavnici imati mogućnost da primene novostečena mentorska znanja i veštine.

• Riva Collins

новембар 9, 2019 - 2:07 am

global and brands, companies are reaching out.

• Obila Doe

новембар 9, 2019 - 2:09 am

global and brands, companies are reaching out.

• Riva Collins

новембар 9, 2019 - 2:09 am

It’s no secret that the digital industry is booming. From exciting startups to need ghor hmiu global and brands, companies are reaching out.