FON na SpletTech konferenciji

Fakultet organizacionih nauka je i ove godine bio deo „SpletTech“ konferencije na kojoj se diskutovalo o dve važne teme:

”Kako partnerstva kompanija i fakulteta ubrzavaju razvoj startapa”, diskutovala je Ana Miličević, koordinatorka IRC-a, zajedno sa kompanijom 30hills i startapom Farmit, kroz primer saradnje ”30hilss Academy“ i FON-a u okviru ”Route2Lanch“ programa. Moderator panela bila je docent Jovana Rakićević.

”Gde su i šta rade inovatori sa univerziteta” sesiju je održala docent Milica Jovanović, predstavljajući NIT platformu koja mapira inovacioni ekosistem akademske zajednice u Srbiji.

Bilo nam je zadovoljstvo da budemo deo konferencije koja podstiče inovacije i inovaciono preduzetništvo, na kom smo predstavili naš rad i iskustvo. Biće nam drago da budemo deo ovog događaja i naredne godine!

• Riva Collins

новембар 9, 2019 - 2:07 am

global and brands, companies are reaching out.

• Obila Doe

новембар 9, 2019 - 2:09 am

It’s no secret that the digital industry is booming. From exciting startups to need ghor hmiu
    global and brands, companies are reaching out.