Rezultati aktivnosti Istraživačko-razvojnog centra u školskoj 2022/23. godini

Istraživačko razvojni centar FON-a je do sada napravio mnogobrojne uspešne projekte, događaje i saradnje, kojima je lestvica podignuta na još viši nivo.

Naša vizija je da budemo mesto susreta studenata, nastavnika, mentora i partnera, sa fokusom na kvalitetan sadržaj i multidisciplinaran rad, usresređeni na zajednički rast i razvoj.

Kako je to izgledalo u brojkama u akademskoj 2022/23. godini?

• 18 uspešno realizovanih projekata
  • 827 studenata je učestvovalo u projektnim aktivnostima
  • 83 eksterna predavača koja su dali svoj doprinos na našim projektnim aktivnostima
  • 45 angažovanih nastavnika i saradnika FON-a
  • 17 partnera
  • preko 50 poseta delegacija

Naša misija je da nastavimo da se nadograđujemo i razvijamo zajedničkim snagama, kao i da nastavimo da čuvamo i gradimo našu malu zajednicu.

IRC je otvoren za sve studente koji su sprmeni da nadograđuju svoja znanja i veštine, kao i da naprave prve korake na putu karijernog razvoja.