Otvorene prijave za Endava Project Management trening program

Eksperti iz kompanije Endava Adriatic, u saradnji sa Istraživačko-razvojnim centrom FON-a organizuju za studente svih godina i smerova trening program o osnovnim principima upravljanja IT projektima.

Trening program je osmišljen sa fokusom na Agilni pristup u razvoju softverskih proizvoda, a neke od veština i znanja koja će studenti steći tokom ovog trening programa su:

• Upravljanje IT projektima;

• Agilni pristup u razvoju softverskih proizvoda;

• Biznis analiza;

• DevOps principi.

Trening program se realizuje od 5. do 28. marta u prostorijama FON-a i kompanije Endava, a detaljna agenda samog programa i teme radionica nalaze se na link-u.

Prijave za Endava Project Management trening program su otvorene do 3. marta (23:59) na sledećem link-u. Naglašavamo da su kapaciteti za ovaj program ograničeni, a rezultati selekcije će biti javljeni 4. marta u toku dana.

>>PRIJAVA NA TRENING PROGRAM<<

U međuvremenu stojimo na raspolaganju za sve dodatne informacije putem mejla irc@fon.bg.ac.rs., kao i u prostorijama IRC-a radnim danima od 9-16h.