Studentski startap tim sa FON-a osvojio treće mesto na takmičenju u  Dubaiju!

U okviru prvog ciklusa „Route2Lanch“ programa, pobdnički startap tim Farmit, imao je priliku da se oproba na mnogobrojnim takmičenjima nakon pobede u pomenutom mentorskom programu podrške studentskim timovima u razvvoju startap ideja.

Na nagradnom takmičenju „M-Gov Award“ & „GovTech Prize“ koje je organizovano u okviru ”World Governments Summit“, Farmit je nagrađen sa 68.000 dolara zauzevši treće mesto u konkurenciji od preko 1000 univerzitetskih startap timova iz 62 zemlje sveta.

Iza pomenutog startapa stoje studenti i kolege sa Fakulteta organizacionih nauka, Sava Pavlović i Lazar Jovanović. Ovo je veliki uspeh za ceo fakultet, i ovim putem se zahvaljujemo svim profesorima, saradnicima, partnerima, mentorima i studentima koji su bili deo i koji jesu deo ovog jedinstvenog startap mentorskog programa u sardanji sa ”Preduzmi ideju” i ”Digitalna Srbija”, uz podršku ”USAID Serbia“.