Treći ciklus Endava Project Management trening programa

Eksperti iz kompanije Endava će tokom trećeg ciklusa programa studente upoznati sa osnovnim principima upravljanja IT projekata sa fokusom na Agilni pristup u razvoju softverskih proizvoda, Biznis analizi i DevOps principima.

DATUM

5 - 28. mart 2024.

PREDAVAČI

eksperti iz kompanije Endava Adriatic

VREME

17-19h

PARTNER

Endava Adriatic

LOKACIJA

FON i prostorije kompanije Endava

TEMA

Projektni menadžment

Eksperti iz kompanije Endava Adriatic, u saradnji sa Istraživačko-razvojnim centrom FON-a organizuju za studente svih godina i smerova trening program o osnovnim principima upravljanja IT projektima.

Trening program je osmišljen sa fokusom na Agilni pristup u razvoju softverskih proizvoda, a neke od veština i znanja koja će studenti steći tokom ovog trening programa su:
• Upravljanje IT projektima;
• Agilni pristup u razvoju softverskih proizvoda;
• Biznis analiza;
• DevOps principi.

Trening program se realizuje od 5. do 28. marta u prostorijama FON-a i kompanije Endava, a detaljna agenda samog programa i teme radionica nalaze se na link-u.